||| Cémré KéméR Fan CluB |||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

||| Cémré KéméR Fan CluB |||

Cemre Kemer Fan Club © 2009

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

koşun dizi çekimine gittim koşun msn ile ilgili

YazarMesaj
Karo0*Lover
♥JemReJi adminisTratöR !♥
♥JemReJi adminisTratöR !♥
Karo0*Lover

Kadın Mesaj Sayısı : 225
Siteyi Nerden Buldun : AkLımdan
Lakap : Karo0
°•.♥ :qRup ÜyeSi°•.♥ : : koşun dizi çekimine gittim koşun msn ile ilgili Cmerete9
°•.♥RuH HaliM°•.♥ : : koşun dizi çekimine gittim koşun msn ile ilgili Gevezerg5
Olumsuz Cemreciler Gücü :
koşun dizi çekimine gittim koşun msn ile ilgili Left_bar_bleue0 / 1000 / 100koşun dizi çekimine gittim koşun msn ile ilgili Right_bar_bleue

Olumlu Cemreciler Gücü :
koşun dizi çekimine gittim koşun msn ile ilgili Left_bar_bleue999 / 100999 / 100koşun dizi çekimine gittim koşun msn ile ilgili Right_bar_bleue

koşun dizi çekimine gittim koşun msn ile ilgili Empty
MesajKonu: koşun dizi çekimine gittim koşun msn ile ilgili   koşun dizi çekimine gittim koşun msn ile ilgili Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 3:20 pm

evet arkadaşlar ben diz. çekimine gittim aslında dizi çekimine gitmicektim beykentin orda bi tanıdığımız oturuyo beykente 10 dk yol beykentin önünden geçiyoduk babam annem arkim ve ben gittik canım sıkılır diye arkkimde geldi az bişi oturduk ebn babamın kulağıja dedimki baba beykent üniversitesine gidebilirmiyiz 5 10 dk yol zaten dedik ii gidin dedi gittik hepsinin çekimi yok sandık ordan bi abla çıktı dedimki abla burda hepsinin çekimi varmı şu anda dedim evet var ama giremessiniz tanıdığınız varmı dedi yok dedik o zamn giremessiniz dedi abla içeri girdi biz arkimin ismi elif benimde büşra biz elifle tam giriyodukki adam durun bakalım küçük hanımlar nereye diyerek sopası varya hani güvenlikçilerin işte önümüze onu koyarak nereye bakalım küçük hanımlar dedi bizde amcamızı görücez dedik kimmiş amcanız dedi bizde kantinci dedik ismi ne dedi salladık şey ismimi ismini nasıl bilmeyiz o bizim amcamız amcamızın ismi mustafa dedik salladık adamda hııı iyi salladınız tuttu dedi sonra bizi dışarı attı ben bağırarak ağaldım abi nolur bak abi nolur ya tek izlicem abi lütfen elif de öyle diyodu ben bi bağırdım hepsiii yasemin abal diye adam susun bağırmayın ya dedi bizde el,fle b,iraz kenara geçtik ben dedimki bu adam bağırmayın dediğine göe bağırırsak belki içeri alır dedim evet dedi elifde bir iki üç diyince bağırıcaz dedim tamam dedi gittik kapının önüne bir iki üç dedik heopsiiiiiiiiii diye bi bağırdık ama gücümüzün yettiği kadr bağırdık resmen şişli inledi yani sonra bi sessizlik oldu biz çok kötü ağladık abi nolur içeri sok diye adamda o0lmaz istediğiniz kadr bağırınn dediiiii :shy::shy:içeri sokmadı :shy: sonra biz öle bağırınca bida bağırdık öle yasemin abla camdan baktı ben yasmein abal flnd edim bağırdım yasemin abal öpücük fln attı içeri girdi sonra biz bekledik bi 10 dk sonra mola oldu bi abla çıktı ama başjka bi abla dışarı çıkar çıkmaz dediki bizi görmüş çok sevdiğ.imizi abla bize dediki aaa canlarım ablacım siz nerden çıktınız dedi hani yarın geliyodunuz nese hadi gelin dedi güvenlikçi bunlasrı siz tanıyomusunuz dedi ablada tanımazmıyım bunlar ebnim yiğen,im dedi bizde güvenlikçiye dil çıkarıp girdik sonra içeri gird,iğimizde asblaya öçok teşekkür ettik hadi bakalım çıkın hepsinizin yanına dedi nerde dedik onlar molada dedi yarım saat fln mola vericekelr dedi bizde holley diye bağırdık abla sdessiz olun kızarlar dedi tamam dedik nerdelr şimdi dedik en alt kattalardır yada en üstteleredir dedi tamam dedik ben dedimki sden en üste kş bende en alta dedim ebn en çok yasemini seviyorum oda en çok cdmreyi herneyse gittik baktım sesler geliyo birazda korktum neyse sonra gittiğimde yönetmen şöyle diyosdu hay ananaı ya ne olcak şimdi bi saat dahamı beklicez dedi nese beklicez artık üf ya dedi kapattı benmde saklandım ama bnei gördü sen kimsin dedi ebn hepsi fanıyım dedim ölemi bak hepsiyi yarım saat görcektin şimdi 1.5 saat görcendedi ysni nirbuçuk saat dedi ebnd eee peki hepsiyi bulamıyoruz dedim oda gel götürüyüm dedi ama arkim yok yanımda ebbn onu hemen alıyım geliyorum dedim i peki dedi elifle bahçede buluşacakltık hemen onu gördüm kolundan tuttum grtirdim yolda herşeyi anlattım sonra geldik yönetmenin yanına gidiyoduk onların orda özel bi odası varmış orda duruyolarmış ama bazende dışarda duruyolarmış çok sıcak olduığu için oadadalarmış herkes kapıda duruyodu ama akpı kilitliydi herkes bütün küç.ük kızlar duryuyodu yönetmen kaertal abide bizi elimizden tuttu ve içeri sokarken bi tane kadın dediki kim bunlar ayrımcılık yapmıyomusunz kartal bey ebnişm kızmıda sokun dedi kartal abişde onlar ebnim kızım dedi kadın mors oldu v eiçeri soktu ilk önce bizi göstermedi hepsiye dediki kızlar size kimleri getirdim dedi bizde çok heycanlandık cemre kimleri getirdin dedi benimde kolum gözüküyodu kısakollu vardı üstümde kolşumdada yaseminci yazıoduyasemin abalad elimden tuttu k,immiş bu yaseminci dedi içeri soktu beni çok heycanlandım arkimin kolundda cemre yazıodu aam o da ebnle birliktwe girdi sonra sarıldık hepsinede nasıl girdiğimizi anlattık ama kısa kısa anlattık yasemin abal fln güldü hep sizi çok seviyoruz fln dedik ordan bi kız geldi oda saklana saklaan girmiş içeri bi kız girdi içeri dediki ebn sizi çok seviyorum dedi kızın anneside girdi yasemin abalad dediki ama työnetmen benim bunlar uzaktam akrabağuım oluyor diye tanıştırdı hepsiye o yüzden ilgi vardı her neyse kadın dediki kim bunlar nasıl girdfiler haksızlık dedi kadın yasemin abalad bunlar bizim akrabağlarımzı dedi ama uzaktan dedi şimdi lütfen burdan çıkarmısnız dedi ve çıkmak zorunda kaldılar ben yasemin abalay dedimki yasemin abla msn varmı nolru v r dedim canım msn var ama veremeyiz bitanem dedi sonra peki facebooka giriyomusunuz dedi hyr dediler ilk başta ben öle bi ağaldımki noldu dedi yasmein abla bende o zamn sizi bi daha göremicem ababmlar getirmez beni dedim yasmein abalad gelirsin bak ofisimize gel dedi bende ii de adres yok dedim verdi adresi aam jkimseye evrmememk şartıyla bari şu siteye vrsem dedim işte bizim siteyi söled,im www.gruphepsifanclup.net bu siteyi söledim olmaz canım dedi yoksa vermem dedi tamam dedim bana hepsi sözü ver dedi grup hepsi yemini ettirdi bvend esözümü çeviremem sonra ben dedimki yasmein ablaya bari bu siteye üye ol dedim o da dediki vaktim oklmaz dedi nolur dedim i peki senin hatrın için eve gidince bi bakıcam sdedi saol dedim üye olurum belki dedi bende saol ama sende hepsi sözü ver dedim ne için dedi bende bu siteye üye olucağından dedim o da ii pkeri hepsi sözü dedi sonra benim telefonumu babam aradı dedim heps,inin yanındayım dedim inanmadı teelfonu veridm eev ben yasmein yürük dedi babamda denmişki peki kızım sizibn için ölüyor dedi biliyorum dedi yasemin abalada sonra babam kızım gelsin bzi eve gidiyoruzda dedi yasemöin abalad siz beykent üğniveristenin önüne gelseniz ordan alırsınzı dedi biz sizi kapıda rastalrız dedi yani öle demek şöle oluyo gelicek ama içeri nasıl giricek yani yasmein ablada benle dışarı çıktı yani hepsi beraber çıktık ben giderken çom ağladım babam yeter artık kızım ağalama dedi bak bida zeynep teyzenlere geldiğinde girersin dedi tamm dedim şey gitmeden önce kapıdayken işte arabaya binicektik yasemin abal dediki yönetmenimiz kartal beyle vedalaşmıcakmısını dedi akrabağın nede olsa dedi yok o zaten anlar dedim D: çok iyi numaar yaptım m şey arkiler resim çekemedim benim telefonyum kameraluı değil arkimde telini getirmeyi unuttu ama ofisine gidince çok özel vede yazısız resimler koyucam babamın telefonu kameralı ama ben unuttum resim çekilmeyi of yaaaaaaaa offffff nese hadiş arkiler bu kadrrrrrr
https://bidokemerfan.yetkin-forum.com

koşun dizi çekimine gittim koşun msn ile ilgili
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dizi Güzel Mi?